08

Дизайн інтер’єра місця загального користування

Дизайн місць загального користування, таких як коридори, ліфти, холи житлових будинків і комерційних будівель, також впливає на вибір людей та створює імідж приміщення. Дизайн інтер’єра під’їзду багатоквартирного жилого будинку має елементи, які створюють дизайн місця загального користування естетично привабливим та функціональним. Зона загального користування буде успішною, коли вона тепла та гостинна, і відчуття, що людина вдома, з’являється вже перед тим, як мешканець зайде у власне помешкання.

.01
05
Підготовчі роботи
Наші фахівці приїжджають на вашу локацію, проводять обміри або знайомляться з архітектурними кресленнями, збирають вихідну інформацію по приміщенню, включаючи загальні дані про інженерні системи, вимоги концепції комплексу, його функціональні особливості. Опитують вас для виявлення потреб і побажань.
.02
05
Створення планування і концепції
На основі зібраних даних, наші архітектори і дизайнери розробляють індивідуальну функціональне планувальне рішення з урахуванням особливостей комплексу, його інфраструктури та концепції, діючих норм і правил. Концепція-moodboard - створюється разом з планувальним рішенням з існуючих референсів і прототипів і показує напрямок і атмосферу дизайну майбутніх МОПов.
.03
05
Створення візуалізації
Після затвердження концепції, наша команда створює фотореалістичну 3-D візуалізацію, на якій ви зможете побачити, як будуть виглядати місця громадського користування комплексу після завершення будівельних робіт, дає можливість презентувати ваш комплекс майбутнім мешканцям.
.04
05
Підготовка робочих креслень
Після затвердження попередніх етапів далі йде розробка, перевірка і передача робочих архітектурних креслень, необхідних для виконання будівельних робіт. Розроблені креслення включають в себе не тільки технічну документацію, а й підбір всіх оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання з зазначенням марки / моделі / артикулу. Для меблів та обладнання індивідуального виготовлення, розробляються креслення для реалізації. У разі необхідності, ми узгоджуємо проект з головним проектувальником проекту.
.05
05
Проведення авторського нагляду
Безпосередньо під час проведення будівельних робіт, провідні архітектори нашої компанії регулярно приїжджають на локацію і контролюють роботу підрядників на предмет відповідності виконуваної роботи кресленнями, візуалізацій, також вирішують нестандартні ситуації. У разі необхідності вносять коректування в підбір матеріалів, щоб на виході ви отримали той інтер'єр, який бачили на візуалізації.
Close
LogoLogo
.БлогКиїв, Україна