13

Дизайн інтер'єру конференц-залів

Правильно створена атмосфера і діловий інтер'єр формують імідж компанії. У цій справі, функціональний і сучасний дизайн конференц-залів і переговорних кімнат, є ключовим показником, який визначає ефективність домовленостей, при веденні переговорів.

.01
05
Підготовчі роботи
Наші фахівці приїжджають на вашу локацію, проводять обміри, збирають вихідну інформацію по приміщенню, включаючи загальні дані про інженерні системи, вимоги бізнес-центру або власника будівлі. Оцінюють можливість внесення структурних змін в приміщення, виявляють його особливості та вузькі місця. Опитують вас для виявлення потреб і побажань вашої компанії в організації простору і його дизайну.
.02
05
Створення планування і концепції
На основі зібраних даних, наші архітектори і дизайнери розробляють індивідуальну функціональне і ергономічне планувальне рішення на основі ваших побажань, вимог бізнес-центру, що діють норм і правил та створюють загальну концепцію для вашого простору. Концепція-moodboard- створюється з існуючих референсів і прототипів і показує напрямок і атмосферу дизайну майбутнього конференц-залу.
.03
05
Створення візуалізації
Після затвердження концепції, наша команда створює фотореалістичну 3-D візуалізацію, на якій ви зможете побачити, як буде виглядати ваш конференц-зал після завершення будівельних робіт.
.04
05
Підготовка робочих креслень
Після твердженням попередніх етапів слідує далі розробка, перевірка і передача робочих архітектурних та інженерних креслень, необхідних для виконання будівельних робіт. Розроблені креслення включають в себе не тільки технічну документацію, а й підбір всіх оздоблювальних матеріалів і меблів із зазначенням марки/моделі/артикулу. Для меблів індивідуального виготовлення, розробляються креслення для реалізації. У разі необхідності, ми узгоджуємо проект з експлуатуючою компанією або власником будівлі.
.05
05
Проведення авторського нагляду
Безпосередньо під час проведення будівельних робіт, провідні архітектори нашої компанії регулярно приїжджають на локацію і контролюють роботу підрядників на предмет відповідності виконуваної роботи за кресленнями, візуалізаціями, а також вирішують нестандартні ситуації, щоб на виході ви отримали той інтер'єр, який бачили на візуалізації.
Close
LogoLogo
.БлогКиїв, Україна