10

Дизайн інтер'єру бутиків та магазину

Дизайн інтер'єру магазину - це те, чого не можна недооцінювати. Яскравий зразок візуального інтер'єру магазину може привернути увагу покупців і спонукати перетнути поріг. Подумайте про тисячі людей, що пройдуть повз нудні торгові вітрини, які не зацікавили. Важливо відразу привернути увагу клієнтів, щоб вони поглянули і захотіли зайти. Створення дизайн інтер'єру магазину допоможе торговцям бутиків бути більш успішними і процвітати в конкурентному середовищі.

.01
05
Підготовчі роботи
Наші фахівці приїжджають на вашу локацію, проводять обміри, збирають вихідну інформацію по приміщенню, включаючи загальні дані про інженерні системи, вимоги власника приміщення або експлуатуючої компанії. Оцінюють можливість внесення структурних змін в приміщення, виявляють його особливості та вузькі місця. Опитують вас для виявлення потреб і побажань, знайомляться з концепцією вашого магазину, його бренд-буком або особливостями викладки і асортиментом товару.
.02
05
Створення планування і концепції
На основі зібраних даних, наші архітектори і дизайнери розробляють індивідуальне функціональне планувальне рішення з урахуванням особливостей приміщення, асортименту товару, акценту на його презентації, діючих норм і правил. Концепція-moodboard - створюється разом з планувальним рішенням з існуючих референсів і прототипів та показує напрямок і атмосферу дизайну майбутнього магазину.
.03
05
Створення візуалізації
Після затвердження концепції, наша команда створює фотореалістичну 3-D візуалізацію, на якій ви зможете побачити, як буде виглядати ваш магазин після завершення будівельних робіт, дає можливість презентувати ідею для ТРЦ.
.04
05
Підготовка робочих креслень
Після затвердження попередніх етапів далі йде розробка, перевірка і передача робочих архітектурних та інженерних креслень, необхідних для виконання будівельних робіт. Розроблені креслення включають в себе не тільки технічну документацію, а й підбір всіх оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання із зазначенням марки/моделі/артикулу. Для меблів та обладнання індивідуального виготовлення, розробляються креслення для реалізації. У разі необхідності, ми узгоджуємо проект з експлуатуючою компанією або власником приміщення.
.05
05
Проведення авторського нагляду
Безпосередньо під час проведення будівельних робіт, провідні архітектори нашої компанії регулярно приїжджають на локацію і контролюють роботу підрядників на предмет відповідності виконуваної роботи з кресленнями, візуалізаціями, а також вирішують нестандартні ситуації, щоб на виході ви отримали той інтер'єр, який бачили на візуалізації.
Close
LogoLogo
.БлогКиїв, Україна