Мотивоване рішення кожного проекту

85
реалізованих.ідей
Сьогодні комерційна нерухомість є основним напрямком нашої компанії. Ми розкриваємо потенціал кожного простору для реалізації корпоративних можливостей вашого бізнесу.

Мотивоване рішення кожного проекту

Комерційний дизайн інтер'єру грає ключову роль в успішності бізнеса, прагнучи підвищити функціональність і стиль для фінансової вигоди.

Дизайн комерційних приміщень включає готелі і салони, ресторани і торгові приміщення, офіси, банки, лікарні та школи, бібліотеки, виставкові зали, заміські клуби, курорти, торгові центри. Хороший комерційний інтер'єр може підвищити цінність бізнесу і поліпшити простір для тих, хто проводить в ньому час.

Вимоги до розробки дизайну інтер'єру комерційних установ дуже різні, оскільки вони виконують різні функції. Наприклад, в разі роздрібних магазинів і салонах краси необхідно вигідно представити товар, підкреслити фірмовий стиль; для ресторанів і барів комфорт важливіше, затишна атмосфера повинна сприяти спілкуванню і приємному відпочинку - щоб відвідувачі хотіли приходити туди знову і знову. В інших випадках, як офіси і банки, комерційний дизайн може мати такі цілі, як створення візуала, яка проектує певний корпоративний імідж. Для компаній, в яких ефективність бізнесу сильно залежить від результатів роботи людей, необхідний функціональний дизайн з урахуванням організації всієї площі. Атмосфера офісу чи ресторану повинна одночасно стимулювати співробітників до плідної роботи та залучати відвідувачів.

Компанія ZIKZAK - проектує стильні комерційні і житлові інтер'єри. Наш дизайн надовго залишиться актуальним і стильним, креативним і функціональним. Ми розробляємо фотореалістичні моделі, щоб допомогти візуалізувати простір. Студія створює проекти від розробки концепції та підготовки бюджету до введення в експлуатацію.

Студія ZIKZAK має відмінну команду, яка може прийти проаналізувати ваше простір і проконсультувати відповідно до вашої ділової культурою, вимогами і планам. Ми відбираємо найкращих підрядників, які готові реалізувати будь-яку ідею в фіксовані терміни і відстеження робіт в спеціальному додатку.

LogoLogo
.БлогКиїв, Україна