Мотивоване рішення кожного проекту

85
реалізованих.ідей
Створюємо об'ємні архітектурні рішення, слідуючи виключно за сучасним тенденціям і принципам максимальної інтеграції в автентичне навколишнє середовище.

Мотивоване рішення кожного проекту

Архітектурне проектування - це розробка робочих проектів, проектування будівель різного призначення і, звичайно, проектна документація на реконструкцію або нове будівництво.

Архітектурне проектування будівель це незмінний етап будівництва. Без звернення до архітектурного бюро тяжко буде звести нову споруду, адже необхідно ретельно спланувати і врахувати всі чинники: місцевість, розташування, рельєф ґрунту, інфраструктуру, сусідні будівлі.
Проектування будинків, шкіл, офісів, лікарень і супермаркетів передбачає розробку архітектурного проекту, який гармонійно впишеться в навколишнє середовище, при цьому створюючи їх сучасними та унікальними.
У проектування архітектурних будівель немає єдиного підходу, кожен будівельний проект повинен відповідати своєму унікальному контексту: місця, клімату, соціальних умов, бюджету і матеріалами. Будинки також повинні бути стійкі до впливу часу, пристосовуватися до мінливих вимог і мати гнучкість.
Ми виконуємо ретельно продумані архітектурні проекти, які відповідають сучасним вимогам ергономіки і безпеки. Злагоджена команда архітекторів працює над кожним проектом, щоб реалізувати стиль і нюанси планування, площі, поверховості. Коли потрібен зовнішній дизайн для офісної будівлі, житловий вежі або комерційного приміщення, наші архітектори знають, як це зробить ідеально.
Компанія ZIKZAK знає, як створити хороший архітектурний проект для життя, відпочинку, бізнесу і роботи, з інноваційним стильним дизайном інтер'єру. Проектуємо сучасний комерційні і житлові будівлі. Наш дизайн і архітектурні споруди надовго залишаться актуальним, креативним і функціональним.

У процесі роботи ми вирішимо такі завдання:
1. Фіксовані терміни проектування і відстеження робіт в спеціальному додатку;
2. Фіксований бюджет на реалізацію проекту;
3. Розробка фотореалістичних візуалізацій, завдяки якій можливо ще до початку будівництва повністю зануритися в майбутнє простір;
4. Розробка всіх розділів, включаючи інженерні, конструкторські і технологічні;
5. Акустичний рішення і проект по звукоізоляції;
6. Розробка фітодизайну і план обслуговування рослин.

Компанія ZIKZAK має відмінну команду, яка проаналізує ваше простір і дасть вичерпну консультацію відповідно до вашої ділової культурою, вимогами, планами на майбутнє і бюджетом.

LogoLogo
.БлогКиїв, Україна